NEDEN TURKNET ‘Lİ OLMALISINIZ

TAAHHÜT YOK TURKNET’DE İSTEDİĞİNİZ KADAR KALIN.

Türknet’in internet servis sağlayıcısı olarak kullanıcı odaklı hizmetleri ve ayrıcalıkları gerçekten övülmeye değer. Bunların içinde ilk tercih sebebi olan farkından bahsedelim. Turknet diğer malum internet serviz sağlayıcı firmalar gibi hizmeti’ni kullanmaya asla sizi mecbur bırakmaz. Aksine abonelerin memnun kalıp tercih sebebi olarak kullanmaya devam etmeleri için sağlanabilen tüm imkanlar tanınır. Bu başlı başına bir ayrıcalık!! Diğer iss ler’de memnun kalsanızda kalmasanızda 2 yıl sözleşme imzaladığınız yani taahhüt verdiğiniz için el mahkum kullanmaya devam etmek zorunda kalıyorsunuz. Kısacası türknet taahhüt ile bir tekel oluşturup sizi kendine mecbur bırakmıyor dilediğiniz zaman hizmeti iptal etmek’de özgür bırakıp daha fazla memnuniyet duymanızı sağlıyor. TÜRKNET ‘DE TAAHHÜT YOK ÖZGÜRLÜK VAR.

GİZLİ AKN VE PAKETLER YOK

2.ci Önemli olan konu ise artık bildiğiniz üzere Akn tüm iss lerde kaldırıldı. Tabii bilmeyenler için hatırlatmakta yarar var TurkNet Akn yi ilk kaldıran iss dır. Bunu diğer iss lerden 1 yıl kadar önce tüm müşterileri için kaldırmıştır. Akn kaldırıldı kaldırılmasına ancak fiyatlar el yakacak kadar yükseltildi ve Fiyatı biraz makul gibi görünen ancak kullanıcıyı sürekli kısıtlayan üst pakete geçmeye zorlayan kotalı paketler getirildi Yani Akn gitti kota geldi burada zararlı çıkan tabiki yine biz kullanıcılar olduk yani biz derken türknet le tanışmamış internet kullanıcılarından bahsediyorum.:))

EN YÜKSEK HIZ VE LİMİTSİZ İNTERNET

3.cü Ayrıcalık ise burada kendini ortaya koyuyor turknet de altyapınız en yüksek hangi hızı destekliyorsa türknet size kota gizli kota vs. olmadan reklamlarında ekranın alt kısmından küçük ve Hızlı yazılı reklamlar kaydırmadan olduğu gibi saf sınırsız ve özgür birşekilde sizi bu hızdan herhangi bir kısıtlama olmaksızın yaralandırıyor.

Örneğin altyapınız 35 Mbps ye kadar destekliyor’sa türknet size 35 Mbps hızı sonuna kadar hiçbir kısıtlama olmadan veriyor hemde piyasadaki en iyi fiyata 75.99 tl’ye kotasız taahhütsüz ve sınırsız.

Davet Kodu kampanyası 1 ay ücretsiz İnternet

Tüm bunların üzerine birde Akadaşını Getir davet kodu kampanyası ile hizmeti kullanan türknetli lere ve yeni gelecek abonelere 1 ay ücretsiz internet veriyor ne kadar çok arkadaş getirirseniz o kadar bedava çok internet kazanma şansına herzaman sahipsiniz. örneğin 20 kişi sizin davet kodunuz ile Türknet’li oldu ilk faturalarını ödedi sizinde herhangi bir borcunuz yoksa 20 ay bedava internet kazanırsınız.